Agencja interaktywna DigiAdvert.pl

Opublikowane Styczeń 9 2011


Adres strony: www.digiadvert.pl
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Cyfrowa Agencja Kreatywna DigiAdvert.pl to firma o bogatym doświadczeniu szerokiej gamy specjalistów. Zaczynaliśmy na terenie Nowego Sącza, ale szybko zaczęliśmy zdobywać kolejne miasta: Kraków, Tarnów, Rzeszów czy Katowice to częste cele Naszych działań – w tych miastach mamy już swoich stałych klientów.

Przede wszystkim zakres Naszych prac to wszystko to co jest związane z internetem. Projektujemy strony internetowe – od prostych stron firmowych, przez strony flash, a na stronach z systemem CMS kończąc. Zajmujemy się także sklepami internetowymi, zarówno na darmowych skryptach jak i naszych własnych oraz portalami internetowymi.

Skuteczne pozycjonowanie stron to warunek zaistnienia w internecie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży SEO. Zawsze przed przystąpieniem do pozycjonowania strona zostaje poddana optymalizacji bo cenimy wartościowe serwisy. Naszą ofertę marketingu w wyszukiwarkach uzupełnia prowadzenie kampanii google adwords. To tani i precyzyjny sposób na pozyskanie klienta. Doradzamy, planujemy i monitoruje kampanie w linkach sponsorowanych – jesteśmy na bieżąco, tak aby wydatki reklamowe przyniosły spodziewane działania reklamowe oraz promocyjne.

Nie ma dobrej agencji bez kreatywnych i profesjonalnych grafików. Możemy zaoferować projektowanie graficzne na wysokim poziomie. Przygotowujemy projekt, a następnie skład do druku dla m.in.: wizytówek, ulotek, teczek oraz katalogów. Jesteśmy również w stanie przygotować animacje flash dzięki czemu reklamie kontekstowej możemy nadać przyciągający wygląd graficzny.


Dodatkowe informacje :Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.