Agencja Marketingowa Ardeum Kraków

Opublikowane Sierpień 3 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.3/10 (3 votes cast)

Agencja Marketingowa Ardeum zajmuje się marketingiem i każdą formą komunikacji firmy z klientem. Prowadzi bloga i forum internetowe o marketingu. Działa głównie w Krakowie.

Pasją osób pracujących w agencji marketingowej Ardeum jest marketing i reklama. Przede wszystkim ta internetowa, ale nie tylko. Trzymają oczy szeroko otwarte i przepatrują szerokie horyzonty branży reklamowej, po to by móc zawsze zaoferować ci kompleksowe usługi oraz najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Pasję przekuwają w wiedzę. Mimo, że są ekspertami w swoich marketingowych dziedzinach,  wiedzą, że nauka nigdy się nie kończy. Dlatego każdego dnia pogłębiają znajomość branży i udoskonalają swoje zdolności, by zawsze móc zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania marketingowe z najwyższej półki.

Zachęcam do odwiedzenia serwisu Ardeum w którym znajdziesz profesjonalne artykuły w których dzielą się swoją wiedzą. Nie kryją się ze swoim know-how, bo lepiej współpracuje się im z Klientem, który ma świadomość możliwości Internetu.

Agencja Marketingowa Ardeum Kraków, 4.3 out of 10 based on 3 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.