Agencja marketingowa

Opublikowane Marzec 30 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

Marketing Point to nazwa przedsięwzięcia marketingowo-reklamowego, którego zadanie stanowi wsparcie w obszarze marketingu i reklamy dla właścicieli firm prowadzących własny biznes.

Agencja świadczy usługi, które dotyczą dosyć szerokiego wachlarz działań. Możemy mówić tu zarówno o koncepcjach marketingowych, projektach reklamowych, jak i elementach typowo wizerunkowych, do których mogą należeć między innymi kreacja, a wraz z nią copywriting, grafika reklamowa, System Identyfikacji Wizualnej, a nawet oklejanie folią witryn, czy samochodów.

Z bardziej niestandardowych usług proponowanych przez agencję Marketing Point, warto wspomnieć o takiej jak odlewy z brązu.

W celu otrzymania o obszerniejszych informacji na temat działalności firmy oraz zakresu usług należ napisać e-maila, zadzwonić i/lub wejść na stronę internetową agencji, do czego bardzo serdecznie zachęcamy.

Agencja marketingowa, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.