Darmowe Pomorskie Ogłoszenia – tuPomorze.pl

Opublikowane Grudzień 16 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)

Serwis tuPomorze.pl jest platformą darmowych ogłoszeń, która rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2008 roku. W ciągu zaledwie kilku miesięcy funkcjonowania, w portalu zarejestrowało się ponad 2,5 tys. użytkowników – firm i osób prywatnych, które uznały, że jest to odpowiednia dla nich przestrzeń do prezentacji ogłoszeń i ofert. Po dwóch latach działania uznaliśmy, że najwyższy czas na wprowadzenie pewnych zmian i odświeżenie wizerunku serwisu. Nabyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło nam w trafny sposób zidentyfikować elementy serwisu, które powinny zostać zmodyfikowane. W czerwcu 2010 roku rozpoczęliśmy prace nad nowym oprogramowaniem oraz wdrożeniem atrakcyjnej szaty graficznej dla serwisu tuPomorze.pl. Priorytetem dla wprowadzanych przez nas zmian było ułatwienie publikacji ogłoszeń wszystkim użytkownikom serwisu. W toku prac programistycznych wprowadziliśmy m.in. możliwość dodawania ogłoszeń bez uprzedniej rejestracji użytkownika, praktyczny schowek na ogłoszenia, nowe opcje promowania ogłoszeń oraz listę prezentującą najnowsze ogłoszenia z wybranej kategorii.

Serwis od początku swojej działalności jest promowany w największych miastach województwa pomorskiego: w Trójmieście, Tczewie, Słupsku, Malborku, Sztumie, Kościerzynie, Kartuzach, Chojnicach, Człuchowie, w Rumi, Redzie, Wejherowie, Lęborku, Ustce, Władysławowie i Pucku. Specjalnie dla Twojej wygody cały czas weryfikujemy aktualność ogłoszeń zamieszczanych zarówno przez osoby prywatne, firmy, jak i instytucje. Wszystkie anonse znajdujące się w serwisie, zostały uporządkowane i pogrupowane według działów, z odpowiednią etykietą: sprzedam, kupię, zamienię.

Darmowe Pomorskie Ogłoszenia - tuPomorze.pl, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.