Pozycjonowanie jako nowoczesna forma reklamy

Opublikowane Listopad 29 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Każdy właściciel swojej witryny internetowej momencie zadaje sobie pytanie :  dlaczego moja strona nie jest odwiedzana przez internautów? Dlaczego nikt nie zagląda na moją stronę, choć jest ciekawa? W końcu: co zrobić, aby zwiększyć oglądalność swojej strony?

Na ratunek przychodzi nowoczesna forma reklamy, jaką jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych – jest to stosunkowo tania forma reklamowa, która zapewni odpowiednią oglądalność danej strony. Dzięki pozycjonowaniu już nie będziesz musiał szukać Klientów – to oni znajdą Ciebie.

Obecnie proces pozycjonowania ograniczony jest do wyszukiwarki Google. Zdecydowana większość z nas korzysta właśnie z tej wyszukiwarki.

Wielu z nas zastanawia się, czym faktycznie jest pozycjonowanie? Czy to manipulacja wynikami w Google? Rodzi się pytanie: co zrobić, aby być na szczycie wyników wyszukiwania Google? Odpowiadamy: pozycjonowanie to działania, które zmierzają do wprowadzenia danej strony na jak najlepsze pozycje dla właściwych dla niej słów kluczowych. To nie manipulacja wynikami – to wspomożenie pozycji.

Będąc wysoko w Google – dotrzesz do potencjalnego Klienta.


Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.