Serwis Z10 Informatyka i Reklama

Opublikowane Wrzesień 1 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)

Zadaniem naszej witryny jest zaprezentowanie oferty naszej firmy. Nasi klienci mogą dowiedzieć się tutaj czym się zajmujemy, zobaczyć przykładowe projekty, jak również zapoznać z ogólnymi informacjami z dziedziny informatki . Zważywszy na to,  że specjalizujemy się tworzeniem stron www, temu tematowi poświęcamy najwięcej uwagi na łamach naszej strony. Informujemy o szczegółach współpracy z klientem podczas projektowania witryny, przedstawiamy nasze realizacje, poruszamy zagadnienia pozycjonowania i narzędzi Google.

Przedstawiamy również pozostałe dziedziny naszej działalności. Goszczący na naszej stronie mogą zapoznać się z ofertą i zasadami współpracy dotyczącymi serwisu komputerów i notebooków, hostingu itd.

Podstrona Cennik zawiera informacje o cenach typowych usług.

Staramy się regularnie wzbogacać treść naszego serwisu internetowego, tak aby stał się cennym źródłem wiadomości dla naszych klientów i nie tylko.

Technologie wykorzystane przy przygotowaniu witryny:  XHTML, CSS, PHP, Zend Framework. Strona posiada przyjazne linki, zoptymalizowane pod SEO. Układ jest jednokolumnowy z menu po prawej stronie,  na dole strony zamieściliśmy animację flash.

Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu :-)

Serwis Z10 Informatyka i Reklama, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.