Szkolenia Managerskie, Biznesowe, Dla Firm. Kursy Unijne

Opublikowane Czerwiec 27 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 3.2/10 (6 votes cast)

Firma Proadvance Szkolenia proponuje szeroką ofertę szkoleniową skierowaną do firm, osób prywatnych, instytucji publicznych i organizacji samorządowych.  Szkolenia odbywają się w sali szkoleniowej przy ulicy Czerwińskiego 8 w Poznaniu. Firma na zlecenie firm organizuje także szkolenia na terenie całego kraju. Kursy prowadzone przy Proadvance Szkolenia odbywają się w przyjaznej i przychylnej dla uczestników formie warsztatowej.

Zapraszamy na szkolenia biznesowe i osobiste takie jak: negocjacje w biznesie, zarządzanie procesem sprzedaży, komunikacja i asertywność. Szkolenia  skierowane są przede wszystkim do managerów, sprzedawców i przedstawicieli handlowych, którzy w swojej pracy biorą udział w negocjacjach na zewnątrz firmy, kierowników zespołów, dyrektorów i pracownicy działów HR, którzy prowadzą negocjacje wewnętrzne.

Prowadzimy także szkolenia unijne takie jak:

– Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy unijnych ( Projekty Inwestycyjne )

– Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Unijnych ( Projekty Miękkie – Kapitał Ludzki )

Każdy uczestnik szkolenia nabędzie umiejętności niezbędne do pracy jako Specjalista. Pokażemy Państwu jak pisać wnioski i pozyskiwać dotacje unijne na cele inwestycyjne lub z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Trener prowadzący szkolenia posiada bardzo duże doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych, a także szkoleniach biznesowych i osobistych o czym świadczyć może współpraca z takimi firmami jak Allegro, Nasza-Klasa, Grupa Orlen McDonald’s i wiele innych

Szkolenia Managerskie, Biznesowe, Dla Firm. Kursy Unijne, 3.2 out of 10 based on 6 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.