Windy Schodowe – używane urządzenia dla osób starszych i niepełnosprawnych

Opublikowane Wrzesień 27 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.0/10 (2 votes cast)

Firma Windy Schodowe pragnie zaoferować Państwu urządzenia dla osób starszych i niepełnosprawnych służące do likwidacji barier architektonicznych. W swojej ofercie posiadamy krzesła schodowe (windy schodowe). Są to urządzenia pozwalające osobom starszym mającym problem z poruszaniem się po schodach na ich łatwe i bezpieczne pokonywanie. Posiadamy te urządzenia także w wersji używanej, dzięki czemu możemy zaproponować na nie bardzo konkurencyjną ofertę cenową. Standardowo krzesełka te dostarczane są z szyną prostą o długości 4,5 metra.

Dodatkowo możemy zaoferować używane platformy schodowe, czyli urządzenia mogące przewieźć po schodach osobę na wózku dla niepełnosprawnych. Jest to platforma na włoskiej firmy Vimec, model V64 na torze prostym o długości 3,1 metra (tor można wydłużyć). Standardowo tor jezdny mocuje się do ściany, jednak jest również możliwość zamocowania go do schodów.

Nasza oferta zawiera również całą gamę innych urządzeń dla osób niepełnosprawnych, w tym schodłazy, platformy pionowe i inne.

Świadczymy także usługi montażu tych urządzeń.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Windy Schodowe - używane urządzenia dla osób starszych i niepełnosprawnych, 4.0 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.