Wybieramy drukarnię!

Opublikowane Kwiecień 11 2011


Adres strony: www.unitedpress.lv
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wybierając firmę świadczącą usługi poligraficzne należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Przede wszystkim interesować nas będzie cena oraz serwis, jaki firma poligraficzna jest w stanie zapewnić.

Podejmując decyzję o współpracy z konkretną firmą drukarską należałoby dowiedzieć się dodatkowych informacji o firmach poligraficznych. W tym celu warto sięgnąć do internetu. Wpisując hasła: drukarnie, usługi poligraficzne, tipografia, poligrafia, druk ofsetowy, druk cyfrowy, można dowiedzieć się istotnych informacji, które z pewnością pomogą w podjęciu decyzji.

W zależności od nakładu oraz wymagań musimy wybrać drukarnię ofsetową lub cyfrową. W praktyce druk cyfrowy będzie tańszy przy niewielkich nakładach. Drukarnie cyfrowe są wstanie zaoferować niższą cenę wyłącznie przy niewielkich nakładach. Jednak nie mogą konkurować z drukiem ofsetowym przy dużych nakładach.

Innym ważnym elementem jest jakość druku. Specjaliści branży poligraficznej są zgodni, że druk ofsetowy zapewnia większą jakość wydruku. Zatem planując druk katalogów z dużym nasyceniem kolorów, lepszą jakość wydruku zapewni druk ofsetowy.


Dodatkowe informacje :

Wybierając drukarnię szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na cenę oraz jakość wydruku.

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Comments are closed.