Znajdź swoje miejsce (i weź kredyt).

Opublikowane Czerwiec 21 2011


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wielu z nas w obecnych czasach jest na etapie poszukiwań pierwszego kredytu mieszkaniowego. Niezależnie od ilości pieniędzy w naszej domowej kasie, zmuszeni jesteśmy do zaciągnięcia kredytu dobrze się przygotować. Przygotowania do zaciągnięcia kredytu na dom. Po pierwsze, powinniśmy udać się na spotkanie z brokerem finansowym.

Podczas wizyty u doradcy poznamy zasady przyznania pożyczki na kupno domu. Dowiemy się też, ile zapłacimy za kredyt każdego miesiąca. Innymi słowy doradca udzieli nam informacji ile co do grosza w każdym miesiącu pieniędzy zostanie ściągnięte z naszego konta osobistego.

Poza tym doradca zestawi teczkę dokumentów, które będziemy zmuszeni przedstawić naszemu szefowi. Te dokumenty to między innymi zaświadczenia o dochodach, uowa o pracę i masa innych wniosków i dokumentów, które nasz szef będzie musiał zatwierdzić. Najważniejsze- kupno domu czy mieszkania?

Pytaniem niezwykle ważnym jest to, czy wybierzemy miasto czy wieś. Gdy już odpowiemy sobie na to pytanie, możemy zacząć szykanie domu lub mieszkania z naszych marzeń. To według większości poszukujących własnego domu najwspanialszy etap całego procesu. Gdy już znajdziemy nieruchomość i zdecydujemy się na zakup, wystarczy kolejny kontakt do naszego doradcy i podpisanie wszystkich dokumentów do kredytu.

Już po krótkim okresie czasu będziemy odpoczywać we własnym (choć czasem ciasnym) domu. O czym jeszcze pamiętać? Niezwykle ważne jest, aby zadecydować o odpowiadającej naszym warunkom finansowym walucie kredytu na mieszkanie. Wśród wielu oferowanych walut są w ofercie między innymi kredyty we frankach szwajcarskich, Euro i złotówkach. Tutaj jednak to my sami musimy podjąć decyzję i wybrać najlepszy kredyt do naszych potrzeb. Życzymy wszystkim udanego wyboru.


Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Biznesowe

Comments are closed.