Dla eleganckich mężczyzn.

Opublikowane Grudzień 16 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

Idealne miejsce do zakupów dla eleganckich mężczyzn.

Taki kierunek wybraliśmy wraz z żoną rozpoczynając pracę nad stworzeniem Naszego sklepu. Ale skąd ten pomysł?

Jest to swoista konsekwencja Naszych dotychczasowych zajęć i pasji, które już od dziecka były związane z modą. Wszystko zaczęło się od mojego dziadka, który pierwszy raz posadził mnie przy maszynie do szycia kiedy miałem jakieś 7 lat. Wówczas wydawała się być ogromną machiną, za pomocą której można stworzyć całkiem ciekawe i praktyczne rzeczy. Po kilku latach trafiłem do szkoły odzieżowej, a potem wszystko potoczyło się samo. W tej chwili współtworzę ubrania kolekcji męskich głównie w stylu typu office.

Zawsze zachwycałem się męską elegancją i imponowali mi mężczyźni i bohaterowie filmowi, którzy szczególnie dbali o swój wygląd. Może to brzmi nieco patetycznie, ale zainteresowanie pozostało i przerodziło się w pracę zawodową, a teraz zaowocowało otwarciem sklepu dla eleganckich mężczyzn. Założeniem sklepu jest, aby w jednym miejscu Klient mógł dokonać kompletnych, niedrogich i zarazem bezpiecznych zakupów związanych z klasycznym wyglądem.

Od początku nacisk położyliśmy na szatę graficzną, która wyglądem wprowadza w pełen elegancji i dostojności klimat. Produkty są tak komponowane, aby mężczyźni, którzy nie mają zdolności dobierania krawatu czy spinek do mankietów mogli dokonać satysfakcjonujących zakupów. W tym celu został stworzony moduł, który podpowiada pasujący do aktualnie oglądanego produkt. Dla zapewnienia optymalnie szybkich dostaw utrzymujemy stan magazynowy 95% prezentowanych produktów.

Paletę naszych produktów rozpoczynają koszule wizytowe. Zgromadziliśmy w tym dziale najbardziej popularne modele, które są przeznaczone na różne okazje, a zawsze zapewniające niebanalny wygląd. Nawiązaliśmy tutaj współpracę z polskim producentem koszul firmą Pako Lorente.

W sposób naturalny kolejny dział jest przeznaczony dla krawatów i much męskich. Tutaj Klient znajduje zróżnicowaną cenowo i wzorniczo ofertę. Musimy się przy okazji pochwalić, że krawaty jedwabne polskiej marki Vincitore Linta sprzedajemy po 69zł co stanowi bardzo atrakcyjną ofertę na tle konkurencji.

Spinki do koszul, to kolejna przestrzeń Naszego sklepu. Klient ma do wybory trzy kategorie: klasyczne wzory spinek w kolorach złotym i srebrnym, nakładki na guziki oraz zupełną nowość – spinki z ręcznie malowanego szkła. Zostały one wykonane przez polskiego wytwórcę, a Naszym klientom oferujemy je po bardzo atrakcyjnej cenie 29zł.

Elegancki mężczyzna zawsze ma elegancki pasek ze skóry lub szelki. Dlatego tym produktom również poświęciliśmy osobny dział. Wszystkie paski w Naszym sklepie są wyprodukowane w Polsce, głównie przez firmę La Conga, która jest zdobywcą medali na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Następny dział również jest związany z galanterią męską – portfele ze skóry naturalnej. Oferujemy kompletną ofertę klasycznych portfeli męskich wzbogaconą o etui na karty kredytowe i wizytowniki. Dla ułatwienia zakupu, każdy model jest zaprezentowany na kilku szczegółowych fotografiach, gdzie każdą można w wygodny sposób powiększyć.

Kolejny dział to bielizna męska, który zawiera ciekawą ofertę wysokiej jakości skarpet męskich z merceryzowanej bawełny oraz elegancką bieliznę w klasycznych kolorach – bokserki, slipy, podkoszulki kalesony. Warto tutaj nadmienić, że ten dział został w całości zatowarowany produktami polskich producentów.

Kolejna polska, rodzinna firma Ega dostarczyła do Naszego sklepu wspaniałą kolekcję chusteczek męskich z bawełny. Należy koniecznie odwiedzić ten dział, aby zobaczyć jak pięknie można podać ten elegancki i ponadczasowy produkt.

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem jest dział z parasolami męskimi. Odwiedzający nasz sklep ma do wyboru produkty dwóch marek – Pierre Cardin oraz M&P. Trudno nie znaleźć interesującego produktu w tym dziale, ponieważ posiadamy parasole w każdej długości i wielkości czaszy. Każdy model to produkt wysokiej jakości, na który udzielana jest dwunastomiesięczna gwarancja.

Sklep męski nie mógłby nosić tego miana nie posiadając w swojej ofercie kosmetyków. Polscy mężczyźni kupując krem do twarzy, żel do kąpieli, balsam lub żel po goleniu czy nawet szampon do włosów zazwyczaj wybierają produkty dobrej jakości. W odpowiedzi kierując się interesem Naszych Klientów nawiązaliśmy współpracę z jedyną dobrą i polską marką w tej branży Dr Ireną Eris. Dzięki temu na Naszej witrynie znalazła się kompletna kolekcja linii męskiej tej marki Platinum Men. Nadmienię, że każdy Klient kupujący u Nas dowolny produkt otrzymuje w prezencie próbki kosmetyków z tej linii.

Na tę chwilę ofertę sklepu uzupełniają działy: akcesoriów do pielęgnacji obuwia gdzie zgromadziliśmy różnorodne akcesoria i kosmetyki związane z pielęgnacją obuwia ze skóry licowej a także nubuku oraz dział Literatura dla Panów zawierający ciekawe pozycje książkowe skierowane wyłącznie do mężczyzn.

Mam nadzieje, że czytając artykuł zwrócili Państwo uwagę, jak duży procent stanowią produkty od polskich dostawców. Jest to dla Nas bardzo ważna idea, którą kierujemy się podczas kompletowania towaru. Wyrazem Naszego starania jest widoczny na głównej stronie licznik podający aktualny poziom produktów znajdujących się w zasobach sklepu, a pochodzących od polskich dostawców.

Do zakupów w sklepie zapraszamy również Panie, które poszukują oryginalnego, a jednoczenie praktycznego prezentu dla swoich partnerów.

Zapraszamy do odwiedzeni witryny sklepu.

Dla eleganckich mężczyzn., 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.