DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane

Opublikowane Styczeń 24 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.5/10 (11 votes cast)

Każdy z nas chociaż raz w życiu stanął przed dylematem: jak znaleźć dobrego fachowca do remontu mieszkania lub domu. Zatrudniając fachowca do remontu np. kuchni czy łazienki chcielibyśmy aby perfekcyjnie była ułożona glazura, prawidłowo zamontowana kabina prysznicowa oraz fachowo podłączona armatura. Także w pokojach chcielibyśmy mieć pięknie ułożone panele podłogowe, perfekcyjnie wykonaną gładź gipsową, malowanie czy tapetowanie.

Firma „Dobryremont” należy do grupy firm small business (mała firma) i jej działalność jest ukierunkowana nie na ilość tylko właśnie na jakość. Jeśli jesteś osobą z Wrocławia lub okolic i chciałbyś aby remont w Twoim domu został wykonany terminowo, dokładnie, precyzyjnie, z dużą cierpliwością oraz czystością i porządkiem, jednym słowem aby remont przebiegł spokojnie i bezstresowo to odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą.

Jeśli nie jesteś osobą z Wrocławia lub okolic to zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej. Zwłaszcza zapraszam na zakładkę PORADNIK gdzie każdy znajdzie wiele cennych informacji  remontowo budowlanych, które mają na celu dobre przygotowanie się każdej osoby do remontu, oraz na koniec – mała niespodzianka.

DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane, 5.5 out of 10 based on 11 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.