Firanki w Twoim mieszkaniu

Opublikowane Maj 25 2010


Adres strony: www.firanki.info.pl
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

Firanki w Twoim mieszkaniu

Firanka niejednokrotnie decyduje o wyglądzie mieszkania. Umiejętnie dobrana, podkreśla jego indywidualny charakter.
Sklepy posiadają w swojej ofercie szeroką gamę modnych firanek.
Te dzielą się na:
– haftowane na markizecie czy woalu
– żakardowych
– z gipiurową koronką
– drukowane kolorowe.
Do wyboru mamy również bogatą ofertę karniszy oraz innych dodatków, które podkreślają elegancki i unikatowy charakter każdej kompozycji.Firany i zasłony oprócz walorów estetycznych spełniają również wiele innych funkcji. Zasłaniają niedoskonałości okna, redukują poziom hałasu i regulują ilość światła wpadającego z zewnątrz.

Jeszcze kilka lat temu zadaniem tego, co wisiało w naszym oknie, było odizolowanie się od wścibskich oczu sąsiadów. W ostatnim czasie okienne aranżacje stały się jednym z najprostszych sposobów na zmianę wyglądu i stylu pokoju. A efekt takiej zmiany jest natychmiastowy.
Jeśli wolisz, aby wystrój pokoju nie koncentrował się na oknie lecz na przykład na stylowych meblach, kolorowych dywanikach, czy obrazach, najlepiej wybrać tkaninę w stonowanych kolorach i możliwie prostym stylu. Jeśli natomiast chcesz zaakcentować wygląd okna, skontrastować styl mebli, czy uwydatnić widok zza szyb, najlepiej wybrać wzorzyste tkaniny o bardziej kontrastowych barwach. Lambrekin nad firaną niewątpliwie podkreśli efekt dekoracyjny okna.
Miejsce w którym można znaleźć interesujące nas dekoracje to sklep internetowy. W łatwy sposób uzyskamy doradztwo oraz towar bo konkurencyjnej, przystępnej cenie.

Firanki w Twoim mieszkaniu, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

Robert Jarocin GG: 263071

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.