Gabinet Hydrokolonoterapii (hydrocolonoterapii) i masażu w Łodzi

Opublikowane Kwiecień 21 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Gabinet hydrocolonoterapii i masażu.

Już od 2004 roku świadczymy Państwu usługi z zakresu profilaktyki zdrowotnej, odnowy biologicznej i prawidłowego żywienia.
Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegu hydrokolonoterapii (nowoczesnej formie jednej z najstarszych i najskuteczniejszych metod naturalnego przywracania zdrowia za pomocą płukania jelita grubego) oraz testu na nietolerancję pokarmową, który jest światowym hitem.
Na podstawie wspomnianego testu opracowujemy indywidualny program żywienia. Oferujemy także porady dietetyczne i profesjonalne masaże ciała.
Metody te mają ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka, dlatego wizyta w naszym gabinecie to doskonały sposób na zadbanie o własne ciało, zdrowie i dobre samopoczucie.

Głębokie płukanie okrężnicy wykonywane jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu medycznego pod nadzorem fizjoterapeuty lub lekarza. Często w celu pełnego rozluźnienia przed zabiegiem stosuje się elementy masażu brzucha oraz refleksoterapię stóp. Należy również wiedzieć  ,że jest on całkowicie bezbolesny (w trakcie pojawiają się delikatne skurcze mięśni okrężnicy), bezwonny, sterylny i niekrępujący dla pacjenta!  Czas jaki należy sobie przeznaczyć na pierwszą  wizytę w gabinecie wynosi około 1h 20 min ( ponieważ zawsze przeprowadzany jest wywiad z pacjentem). Natomiast optymalny czas trwania samego zabiegu wynosi 45 minut. Ilość wprowadzanej wody zależy od tolerancji pacjenta. Najczęściej jednorazowo nie przekracza 1-2 szklanek. Dlatego ciśnienie jakie jest wytwarzane przez aparaturę w trakcie płukania okrężnicy jest niskie (mniejsze, niż przy wypróżnieniu)  i nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem. Jelito grube jest bardzo elastyczne i podatne na rozciągnięcia. Nie tylko ciśnienie, ale również woda dostosowana jest do temperatury ciała człowieka, dlatego podczas tego zabiegu nie odczujemy żadnego dyskomfortu. Specjalistyczne urządzenie  wyposażone jest w  dwa filtry (węglowy i mechaniczny) likwidujące w wodzie  szkodliwe związki chemiczne oraz lampę UV, która unieszkodliwia około 99,9% bakterii i wirusów. Hydrokolonoterapia, poprzez ciągłą wymianę wody i jej przepływowy charakter ułatwia oczyszczanie jelita grubego na całej jego długości, aż do wyrostka robaczkowego i zastawki krętniczo-kątniczej. Dzięki tej zastawce masy nie cofają się do jelita cienkiego i właśnie dlatego okrężnica  jest organem, który świetnie nadaje się do płukania. Zabieg ten efektywnie usuwa złogi ze ścianek jelita grubego, zapobiegając powstawaniu toksyn będących produktem ubocznym znajdujących się tam  gnilnych bakterii, co w efekcie zmniejsza obciążenie wątroby oraz innych ważnych organów ciała. Dodatkowo pozbywamy się nadmiaru śluzu, gazów, pasożytów, grzybów, kamieni kałowych, niebezpiecznej pleśni oraz obumarłych komórek. Pamiętajmy, że wlewy nie tylko odtruwają organizm, ale przede wszystkim powodują delikatny masaż jelita od środka, pobudzając je do samodzielnej pracy. Jelito grube osób zgłaszających zaparcia w dominującej większości jest już leniwe. Zjawisko to jest najczęściej efektem regularnego ignorowania potrzeby wypróżniania lub niewłaściwej diety. Zabieg poprawia najczęściej całkowicie zaburzoną  perystaltykę oraz utrudnioną wchłanialność. Dlatego po zakończonym zabiegu większość pacjentów mówi o wrażeniu odtrucia, lekkości, świeżości, czystości, przypływie pozytywnej energii i chęci do życia.

I co bardzo ważne, po hydrokolonoterapii możemy normalnie funkcjonować  i  wykonywać wszystkie codzienne czynności ( np. chodzenie do pracy).
Celem hydrokolonoterapii jest  wypłukanie jej i doprowadzenie do przewagi pożytecznych bakterii np.Lactobacillus bifidus nad bakteriami gnilnymi np.Streptococcus  faecalis. Dla osiągnięcia zamierzonej, zdrowej przewagi po każdym zabiegu zaleca się przez kilka kolejnych dni, stosowanie  całkowicie naturalnych, gotowych preparatów zapewniających właściwą równowagę mikroflory. Są to probiotyczne szczepy bakterii kwasu mlekowego np. Nutriplant, Biopron 9 czy Dicoflor 60, które raz wprowadzone do przewodu pokarmowego rozmnażają się same.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, oferty na stronie internetowej, bezpośrednio w naszej siedzibie w Łodzi na ulicy Sterlinga 27/29, lub telefonicznie: 792-844-258.


Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.