Gliwicka Agencja Reklamy

Opublikowane Lipiec 3 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)

Strona LucaS web studio jest stroną firmową. Nie ma co ukrywać, jak każdy – promujemy się. LS jest agencja reklamy mającą siedzibę w Gliwicach, jednak dla swoich klientów działa na terenie całego kraju, ale także często i poza nim.

Nasza agencja stawia na rzetelną, profesjonalną i uczciwą obsługę swoich klientów w zakresie ich potrzeb reklamowych i promocyjnych. Stawiamy głównie na małe i średnie firmy, wraz z którymi chcemy się rozwijać. To dla Nich stajemy się tanim, profesjonalnym i rzetelnym działem marketingu a nawet dużo więcej.

Działamy kompleksowo! Dla naszych Klientów projektujemy, nie tylko graficznie, ale i koncepcyjnie a w razie potrzeby przygotowujemy odpowiednie projekty techniczne i zatwierdzamy w właściwych urzędach. Następnie wykonujemy reklamy: tablice, banery, ulotki, plakaty, kasetony, gadżety, wizytówki – jednym słowem wszystko to co potrzebne by przeprowadzić kampanię reklamową, którą następnie prowadzimy, a po jej zakończeniu podsumowujemy odpowiednim raportem.

Dodatkowym atutem jest nasze studio internetowe, które będąc częścią agencji doskonale dobiera i integruje swoje produkty i usługi z potrzebami reklamowymi naszych klientów. Wykonuje dla nich strony internetowe, systemy CMS, prowadzi działania SEO oraz zapewnia pełną obsługę potężnego medium jakim jest internet. Dodatkowo zaś, świadczymy unikalne usługi redakcyjne dla stron internetowych.

Wszystko to macie Państwo u nas w jednym miejscu i bez problemów. Jednak jeśli potrzebne komuś są tylko pojedyncze z przedstawionych usług to także zapraszamy – nie boimy się żadnych wyzwań, a klient i wysoka jakość są dla nas najważniejsze.

Gliwicka Agencja Reklamy, 1.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.