Kolagen Colvita

Opublikowane Październik 20 2010


Adres strony: colvita.org
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

Kolagen Colvita to wyjątkowy, nowoczesny środek do pielęgnacji skóry i innych starzejących się tkanek ciała. Opiera się na zasadzie, że nie tylko czynniki działające na skórę z zewnątrz mają na nią wpływ. Kondycja skóry zależy także od stosowanej diety i dostarczonych wartości odżywczych. Kapsułki Colvita to suplement diety dostarczający organizmowi aminokwasy niezbędne do odbudowy włókien kolagenowych i poprawy stanu skóry.

Kolagen wykorzystany w kapsułkach Colvita to wyjątkowe białko pozyskiwane z rybich skór. Wykorzystanie rybnego kolagenu jest podyktowane tym, że jest to jedyna znana substancja, która może skutecznie zastępować i uzupełniać braki kolagenu ludzkiego. Posiada on bowiem strukturę identyczną ze strukturę kolagenu ludzkiego. Rybie białko jest doskonale wchłaniane przez tkanki ciała człowieka, nie alergizuje i w aktywny sposób odbudowuje włókna kolagenowe poprawiając stan tkanek budujących organizm.

Kapsułki Colvita to w pełni naturalny, czysty, liofilizowany kolagen zamknięty w kapsułkach wraz z wyciągiem z alg morskich i witaminą E. Stosowanie kolagenu Colvita zapewnia skuteczną pielęgnację skóry, włosów i paznokci, a także kości, ścięgien, mięśni, stawów i oczu. Colvita stosowana jest także z powodzeniem jako tabletki na odchudzanie oraz jako wspomaganie przy leczeniu osteoporozy, cukrzycy, trądziku młodzieńczego i zwyrodnień stawów.

Kolagen Colvita, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

Serwis ma charakter głównie informacyjny, mający na celu informowanie o produkcie Colvita, wyjaśnienie zasady działania, zastosowania oraz korzyści płynących ze stosowania kolagenu. Serwis ma wyjaśniać wątpliwości dotyczące wykorzystania kolagenu do pielęgnacji ciała oraz przedstawiać rady dotyczące odpowiednich kuracji odmładzających. Serwis umożliwia także kupno kosmetyków poprzez zintegrowany sklep internetowy.

Słowa kluczowe: , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.