Kolagen Colvita

Opublikowane Październik 20 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

Kolagen Colvita to wyjątkowy, nowoczesny środek do pielęgnacji skóry i innych starzejących się tkanek ciała. Opiera się na zasadzie, że nie tylko czynniki działające na skórę z zewnątrz mają na nią wpływ. Kondycja skóry zależy także od stosowanej diety i dostarczonych wartości odżywczych. Kapsułki Colvita to suplement diety dostarczający organizmowi aminokwasy niezbędne do odbudowy włókien kolagenowych i poprawy stanu skóry.

Kolagen wykorzystany w kapsułkach Colvita to wyjątkowe białko pozyskiwane z rybich skór. Wykorzystanie rybnego kolagenu jest podyktowane tym, że jest to jedyna znana substancja, która może skutecznie zastępować i uzupełniać braki kolagenu ludzkiego. Posiada on bowiem strukturę identyczną ze strukturę kolagenu ludzkiego. Rybie białko jest doskonale wchłaniane przez tkanki ciała człowieka, nie alergizuje i w aktywny sposób odbudowuje włókna kolagenowe poprawiając stan tkanek budujących organizm.

Kapsułki Colvita to w pełni naturalny, czysty, liofilizowany kolagen zamknięty w kapsułkach wraz z wyciągiem z alg morskich i witaminą E. Stosowanie kolagenu Colvita zapewnia skuteczną pielęgnację skóry, włosów i paznokci, a także kości, ścięgien, mięśni, stawów i oczu. Colvita stosowana jest także z powodzeniem jako tabletki na odchudzanie oraz jako wspomaganie przy leczeniu osteoporozy, cukrzycy, trądziku młodzieńczego i zwyrodnień stawów.

Kolagen Colvita, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.