Kreatywna Fotografia Ślubna

Opublikowane Luty 8 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.0/10 (4 votes cast)

Kreatywny fotograf ślubny wykona dla młodej pary fotoreportaż ślubny w obrębie ŚląskaJastrzębie, Rybnik, Żory, Katowice, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Bielsko-Biała, Wisła i inne tereny). Zdjęcia ślubne wykonuję także na terenie całego kraju, nie ograniczając się jednak tylko do wspomnianych miejsc.

Łukasz Mikuć – Kreatywnie Fotoślubnie:
Od zawsze marzyłem o tym, by robić w życiu to, co kocham i co przynosi mi najwięcej satysfakcji. Od czasu kiedy w mych dłoniach zagościł aparat fotograficzny, czułem że zostanie w nich już na dobre, a kiedy zacząłem komponować zdjęcia ślubne, wiedziałem że urzeczywistnia się moje marzenie. Fotografia ślubna to temat szalenie pasjonujący, niemniej jednak wymagający sporej odpowiedzialności, zatem kreując moje fotografie, nie mogę sobie pozwolić na ograniczenia, dlatego używam jedynie wysokiej jakości zawodowego sprzętu firmy Nikon. Podobnie moje fotoalbumy oraz odbitki zdjęć zlecam u sprawdzonych i zaufanych partnerów.

Kreatywna Fotografia Ślubna, 4.0 out of 10 based on 4 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.