krematoria TABO w Polsce

Opublikowane Maj 4 2010


Adres strony: tabopolska.pl
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 6.5/10 (42 votes cast)

Szwedzkie piece kremacyjne TABO VLA, jest to najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania, bezpieczne dla operatorów i środowiska.
Firma TABO Polska jest oddziałem krajowym najbardziej renomowanego i jednego z największym doświadczeniem, popartym latami funkcjonowania na rynku i ilością wyprodukowanych pieców kremacyjnych, producenta kompletnych rozwiązań dla krematoriów. W chwili obecnej na całym świecie pracuje blisko 600 pieców kremacyjnych TABO, z czego 12 sztuk w Polsce. Jak na razie ilość pieców zainstalowanych w Polsce nie jest imponująca, ale biorąc pod uwagę iż obecnie pracuje w kraju 17 pieców, to nie jest tak mało. Z drugiej jednak strony, biorąc pod uwagę zainteresowanie kremacją to ilość krematoriów w Polsce nie jest wystarczająca. Warto podkreślić że szwedzkie piece spopieleniowe TABO są najsprawniejszymi urządzeniami spopieleniowymi na rynku, a przez to są bardzo ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji. Jest to bardzo ważne zarówno dla właścicieli krematoriów, jak i władz w zakresie ochrony środowiska, ale przede wszystkim dla każdego z nas
jako osób którym drogi jest stan naszego otoczenia. Emisja gazów cieplarnianych z urządzenia TABO jest o 60% mniejsza niż z pieców kremacyjnych wyprodukowanych na rynki wschodzące ([i]potocznie zwanych amerykańskimi, takich producentów jak B&L, ALL, Matthiews, czy Mercurius[/i]) i o blisko 30% mniejsza niż z pieców czeskich, bułgarskich, włoskich, czy też rumuńskich producentów.
Dla użytkowników naszych pieców kremacyjnych ważną informacją może być fakt, iż jako jedyni posiadamy w Polsce zorganizowany serwis naszych urządzeń, oraz udzielamy gwarancji ciągłości eksploatacji.
Koszt zakupu naszego urządzenia może się zwrócić inwestorowi już w ciągu 15 miesięcy eksploatacji, a to ze względu na bardzo małe zużycie paliwa i w pełni zautomatyzowany proces spopielenia. Wielokrotne odzyskiwanie energii cieplnej w piecu, optymalna i kompaktowa konstrukcja całego urządzenia, oraz komputer nadzorujący cały proces spopielenia, gwarantują najniższy koszt na pojedynczą kremację, oraz prawie o połowę niższy koszt eksploatacyjny od najlepszego konkurenta na 15 kremacji przeprowadzonych bezpośredni po sobie ([i]badanie przeprowadzono w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech i Norwegii w 2006 i 2007 roku na 14 piecach różnych europejskich producentów – piece amerykańskie w tym zakresie są zupełnie niekonkurencyjne gdyż zużywają średnio trzykrotnie więcej paliwa niż najgorszy z europejskich konkurentów[/i]).

krematoria TABO w Polsce, 6.5 out of 10 based on 42 ratings
Dodatkowe informacje :

piece kremacyjne i wsparcie krematorium - technologia dla krematoriów, nowoczesne systemy kremacji do spopielarni zwłok, doświadczenie w produkcji i instalacji pieców kremacyjnych - obecnie obsługujemy 12 pieców kremacyjnych w Polsce i blisko 600 na świecie, spopielarnia TABO piece kremacyjne, wsparcie przy projektowaniu spopielarni zwłok, uzyskiwaniu pozwoleń środowiskowych na prowadzenie kremacji i świadczenie usług kremacyjnych, gotowe projekty krematoriów, opis technologii kremacyjnych przy wyborze różnych pieców kremacyjnych lub wariantów oczyszczania spalin, bezpieczne techniki kremacyjne, filtry dla krematoriów, remonty pieców kremacyjnych producentów typu TABO

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Comments (1)

 

  1. comuf pisze:

    Czy w końcu powstanie spopielarnia zwłok w Krakowie – po tym jak jakiś niedoszły biznesmen próbował zainstalować jakieś tanie czeskie piece, spawa ucichła. Powstało wrażenie że skoro piece nie spełniały podstawowych norm ekologicznych to nie powinno być krematorium w ogóle – a to błąd. Czekamy więc na kogoś kto z dobrymi piecami kremacyjnymi zechce w Krakowie otworzyć krematorium. Może firma TABO się zdecyduje skoro ma tak dobre krematoria na całym świecie – swoją droga szwedka technologia musi być ekologiczna, jeżeli jest wykorzystywana w Skandynawii…
    Okazuje się że najgorsze opinie o kremacji powstają w wyniku działania takich ludzi jak ten „skąpiec” z Krakowa – przez to że kupił żałosny piec kremacyjny, narobił więcej przeciwników kremacji niż II Wojna Światowa i oszołomy razem wzięci. Biedacy niech nie biorą się za krematoria.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.