krematoria TABO w Polsce

Opublikowane Maj 4 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 6.5/10 (42 votes cast)

Szwedzkie piece kremacyjne TABO VLA, jest to najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania, bezpieczne dla operatorów i środowiska.
Firma TABO Polska jest oddziałem krajowym najbardziej renomowanego i jednego z największym doświadczeniem, popartym latami funkcjonowania na rynku i ilością wyprodukowanych pieców kremacyjnych, producenta kompletnych rozwiązań dla krematoriów. W chwili obecnej na całym świecie pracuje blisko 600 pieców kremacyjnych TABO, z czego 12 sztuk w Polsce. Jak na razie ilość pieców zainstalowanych w Polsce nie jest imponująca, ale biorąc pod uwagę iż obecnie pracuje w kraju 17 pieców, to nie jest tak mało. Z drugiej jednak strony, biorąc pod uwagę zainteresowanie kremacją to ilość krematoriów w Polsce nie jest wystarczająca. Warto podkreślić że szwedzkie piece spopieleniowe TABO są najsprawniejszymi urządzeniami spopieleniowymi na rynku, a przez to są bardzo ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji. Jest to bardzo ważne zarówno dla właścicieli krematoriów, jak i władz w zakresie ochrony środowiska, ale przede wszystkim dla każdego z nas
jako osób którym drogi jest stan naszego otoczenia. Emisja gazów cieplarnianych z urządzenia TABO jest o 60% mniejsza niż z pieców kremacyjnych wyprodukowanych na rynki wschodzące ([i]potocznie zwanych amerykańskimi, takich producentów jak B&L, ALL, Matthiews, czy Mercurius[/i]) i o blisko 30% mniejsza niż z pieców czeskich, bułgarskich, włoskich, czy też rumuńskich producentów.
Dla użytkowników naszych pieców kremacyjnych ważną informacją może być fakt, iż jako jedyni posiadamy w Polsce zorganizowany serwis naszych urządzeń, oraz udzielamy gwarancji ciągłości eksploatacji.
Koszt zakupu naszego urządzenia może się zwrócić inwestorowi już w ciągu 15 miesięcy eksploatacji, a to ze względu na bardzo małe zużycie paliwa i w pełni zautomatyzowany proces spopielenia. Wielokrotne odzyskiwanie energii cieplnej w piecu, optymalna i kompaktowa konstrukcja całego urządzenia, oraz komputer nadzorujący cały proces spopielenia, gwarantują najniższy koszt na pojedynczą kremację, oraz prawie o połowę niższy koszt eksploatacyjny od najlepszego konkurenta na 15 kremacji przeprowadzonych bezpośredni po sobie ([i]badanie przeprowadzono w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech i Norwegii w 2006 i 2007 roku na 14 piecach różnych europejskich producentów – piece amerykańskie w tym zakresie są zupełnie niekonkurencyjne gdyż zużywają średnio trzykrotnie więcej paliwa niż najgorszy z europejskich konkurentów[/i]).

krematoria TABO w Polsce, 6.5 out of 10 based on 42 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Comments (1)

 

  1. comuf pisze:

    Czy w końcu powstanie spopielarnia zwłok w Krakowie – po tym jak jakiś niedoszły biznesmen próbował zainstalować jakieś tanie czeskie piece, spawa ucichła. Powstało wrażenie że skoro piece nie spełniały podstawowych norm ekologicznych to nie powinno być krematorium w ogóle – a to błąd. Czekamy więc na kogoś kto z dobrymi piecami kremacyjnymi zechce w Krakowie otworzyć krematorium. Może firma TABO się zdecyduje skoro ma tak dobre krematoria na całym świecie – swoją droga szwedka technologia musi być ekologiczna, jeżeli jest wykorzystywana w Skandynawii…
    Okazuje się że najgorsze opinie o kremacji powstają w wyniku działania takich ludzi jak ten „skąpiec” z Krakowa – przez to że kupił żałosny piec kremacyjny, narobił więcej przeciwników kremacji niż II Wojna Światowa i oszołomy razem wzięci. Biedacy niech nie biorą się za krematoria.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.