McHale Polska – maszyny rolnicze dla wymagających

Opublikowane Sierpień 3 2011


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 1.5/10 (2 votes cast)

Maszyny rolnicze McHale rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w małych gospodarstwach, jak i w przypadku dużych areałów. Podstawą rozwoju firmy McHale jest zapewnienie odbiorcy niezawodnego i wydajnego produktu.  Biorąc pod uwagę fakt konstruowania maszyn z uwzględnieniem trudnych warunków terenowo-pogodowych panujących na wyspach maszyny McHale w warunkach europejskich sprawdzają się nadzwyczaj dobrze.

Firma McHale od początku swojego istnienia opracowywała projekty nowatorskich rozwiązań budując od podstaw owijarki do bel i prasy rolujące. Dzisiaj wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu maszyn rolniczych pozwoliło firmie McHale na rozwój i ekspansję na rynki europejskie. Wszystkie podzespoły bazowe maszyn na poziomie produkcyjnym są identyfikowalne, dzięki czemu odbiorca maszyny ma pewność, że każda część przeszła pomyślnie rygorystyczne testy jakościowe.

McHale Polska - maszyny rolnicze dla wymagających, 1.5 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Comments are closed.