Muzyczna Szwalnia – nowa poznańska sala prób

Opublikowane Kwiecień 20 2010


Adres strony: www.szwalnia.org
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Muzyczna Szwalnia to coś więcej niż kompleks sal prób. U nas nie tylko możesz ćwiczyć w naprawdę komfortowych warunkach, możesz także nagrać próbę lub demo. Jeśli tylko tego potrzebujesz zajmiemy się promocją Twojego zespołu oraz obsługą techniczną, nagłośnieniową i transportową.

Udostępniamy artystom cztery przygotowane sale. Każda z nich ma inny standard – od „gołych” pomieszczeń, po przestronną salę z perkusją, nagłośnieniem i klimatyzacją.

Prowadzimy także działalność edukacyjną: odbywają się u nas kursy i lekcje gry i śpiewu. Niezależnie czy jesteś zawodowym muzykiem, czy granie jest Twoją pasją – odwiedź nasz serwis i dowiedz się więcej!


Dodatkowe informacje :

Muzyczna Szwalnia to coś więcej niż kompleks sal prób. U nas nie tylko możesz ćwiczyć w naprawdę komfortowych warunkach, możesz także nagrać próbę lub demo. Jeśli tylko tego potrzebujesz zajmiemy się promocją Twojego zespołu oraz obsługą techniczną, nagłośnieniową i transportową. Udostępniamy artystom cztery przygotowane sale. Każda z nich ma inny standard - od "gołych" pomieszczeń, po przestronną salę z perkusją, nagłośnieniem i klimatyzacją. Prowadzimy także działalność edukacyjną: odbywają się u nas kursy i lekcje gry i śpiewu. Niezależnie czy jesteś zawodowym muzykiem, czy granie jest Twoją pasją - odwiedź nasz serwis i dowiedz się więcej!

Słowa kluczowe: , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.