NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne

Opublikowane Sierpień 8 2010


Adres strony: nad-ziemni.pl
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (2 votes cast)

Firma NAD-ZIEMNI wykonuje specjalistyczne zlecenia archeologiczne i alpinistyczne.

Przeprowadzamy nadzory i badania archeologiczne w obrębie inwestycji objętych obowiązkiem ochrony konserwatorskiej. Szybko i bezkolizyjnie wykonujemy prace w terenie. Proponujemy przejęcie wszelkich formalności związane z uzyskaniem pozwoleń.  Wyniki badań przedstawiamy w formie opracowania naukowego.

W ramach usług alpinistycznych podejmujemy wszelkie prace wysokościowe i w miejscach trudno dostępnych. Wykorzystujemy techniki linowe, co znacznie skraca czas i koszt usług, niż w przypadku użycia rusztowań czy dźwigu.

Organizujemy także terenowe imprezy integracyjne lub wypoczynek aktywny. Dla amatorów gór proponujemy szkolenia górskie o różnym stopniu zaawansowania. Więcej na naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy!

NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne, 5.0 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

Nad-ziemni to specjaliści z dwóch dziedzin - archeologii i alpinizmu. Zajmujemy się prowadzeniem badań i nadzorów archeologicznych oraz pracami wysokościowymi. Organizujemy także kursy turystyki górskiej oraz aktywny wypoczynek, w tym imprezy integracyjne. Każdy z nas jest najlepszym specjalistą, bo kochamy, to co robimy ;)

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.