Nagrobki granitowe bezpośrednio z Chin

Opublikowane Kwiecień 11 2011


Adres strony: www.ajgranit.com
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

W Polsce, ale i na świecie, coraz więcej firm trudni się importem bezpośrednio z Chin. Importuje się wszystko: zabawki, elektronikę, części mechaniczne, samochody, a także od jakiegoś czasu nagrobki granitowe. Jakość chińskich produktów ma jednakże zdecydowanie kiepską opinię. Zazwyczaj mówi się o nich, że to badziewie, które po niedługim czasie psuje się i do niczego się nie nadaje. Jest w tym ziarno prawdy, które najlepiej rozumieją ludzie mieszkający w „największej fabryce świata” – czyli w Chinach.

Nasza firm, chociaż jest firmą chińską, w części składa się z osób pochodzących z Polski. Polak, czy ogólniej mówiąc – osoba pochodząca z poza Państwa Środka, ma zupełnie inne spojrzenie na otaczającą go rzeczywistość. Daje to odpowiedni dystans do pewnych zachowań ludzkich, wyrażanych opinii, czy obyczajów, którego to dystansu brakuje rodowitym Chińczykom. Pewnych zachowań nie jesteśmy w stanie pojąć, zrozumieć, a czasem nawet zaakceptować. Związane jest to przede wszystkim z różnicą kulturową.

Tak jak wspomniałem wyżej, coraz więcej firm na świecie, a także w Polsce, importuje nagrobki granitowe z Chin. I tutaj pojawia się pole do popisu dla firmy A&J GRANIT CO., LIMITED. Jesteśmy chińskim producentem i eksporterem wyrobów granitowych, a przede wszystkim eksportujemy do Polski:

  • nagrobki
  • tablice nagrobne
  • wazony granitowe
  • slaby granitowe
  • płytki
  • krawężniki
  • inne materiały wykonane z kamienia naturalnego np. na podstawie specyfikacji Klienta

Na naszej stronie internetowej prezentujemy Państwu przykłady naszych zrealizowanych produktów. Mamy nadzieję, że dzięki temu osoby, które poszukują wiarygodnych i rzetelnych współpracowników w Chinach, będą mogły zacząć z nami współpracować i dołączą do rzeszy zadowolonych Klientów.


Dodatkowe informacje :Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Comments are closed.