Nieruchomości w Bydgoszczy

Opublikowane Grudzień 23 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Zadaniem każdej agencji czy biura nieruchomości specjalizującej się pośrednictwem nieruchomościami jest znalezienie dla klienta odpowiedniego mieszkania domu, działki, lokalu czy też innej nieruchomości, z których kupujący lub wynajmujący będzie zadowolony. Zadowolenie klienta z wysokiej obsługi oraz dokonanej transakcji jest czynnikiem, który przyciąga nowych klientów. Art-Centrum Nieruchomości stawia sobie za cel zadowolenie klientów dlatego firma dba o to, aby każdy klient był rzetelnie i kompleksowo obsłużony i to od momentu pierwszego kontaktu z nim, aż po sam koniec tj. dokonanie transakcji.

Najistotniejszą sprawą w pośrednictwie nieruchomości są oferty mieszkań, domów, działek, lokali itp. W związku z tym firma dba o to, aby w bazie ofert znajdowały się tylko aktualne oferty. Są one szczegółowo opisane, zawierają zdjęcia a wszystko po to, aby szukający mógł wyszukać dla siebie nieruchomość najbardziej jemu odpowiadającą. W znalezieniu nieruchomości pomaga też wyszukiwarka znajdująca się na stronie internetowej firmy.


Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.