Oprogramowanie Sklepu Internetowego

Opublikowane Styczeń 26 2011


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)

Błądząc po internecie możemy natrafić na wiele firm, które przedstawiają nam teoretycznie profesjonalną i tanią ofertę projektowania sklepów internetowych. Należy mieć jednak na uwadze, że wiele z tych pseudofirm to zwykli amatorzy, którzy jedynie naciągną nas na wysokie koszty.

Projektowanie sklepów internetowych stało się w ostatnich czasach bardzo popularnym zajęciem. Głównym powodem tego jest fakt, że coraz więcej osób chce prowadzić sprzedaż on-line, a co się z tym wiąże, poszukują do tego odpowiedniego narzędzia. Przeglądając oferty projektowania sklepów internetowych napotkać często możemy kompleksowe oferty. Bywa niestety, że rzeczywiste koszty takiej propozycji bywają ukryte. Podpisując umowę decydujemy się na warunki, których na początku nie widzimy. Po czasie okazuje się, że za zwykłą pomoc techniczną, aktualizacje czy każdą poprawkę płacić musimy spore sumy. Wiadomo czym taki biznes dla początkującego przedsiębiorcy skończyć się może.

Zachęcam zatem do dogłębnego analizowania ofert dotyczących projektowania sklepów internetowych. Warto spędzić trochę czasu i znaleźć rzetelną firmę. Z reguły firma taka pochwalić się nam może referencjami swoich klientów albo dużą liczbą realizacji. Warto temat przemyśleć, ponieważ dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie wiele przykrości.

Oprogramowanie Sklepu Internetowego, 3.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Comments are closed.