Oświetlenie sufitowe – firma www.OswietlenieLED.info – Softmaster

Opublikowane Luty 1 2012


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 9.3/10 (4 votes cast)

Przedstawiony serwis jest  firmową stroną wizytówką firmy, której oferta obejmuj przede wszystkim oświetlenie sufitowe oparte na technologii led. Witryna w pierwszej wersji była zrobiona całkowicie  w  technologi Flash, jednakże niedawno ze względu na roboty   sieciowe oraz coraz większą rzeszę  użytkowników mobilnego Internetu, którzy korzystają z sieci  poprzez telefon komórkowy, wprowadziliśmy wiele przeróbek i obecnie strona jest  w pełni oparta  na html i php. Sama firma jest częścią spółki SoftMaster zlokalizowanej w Katowicach. Oferta firmy jak już wspomniałem obejmuje głównie  oświetlenie sufitowe, a także  uzupełniające inne formy oświetla led dedykowane do innych zastosowań. Na dzień dzisiejszy jest to jedynie  firmowa strona wizytówka, jednakże w najbliższym czasie planowane jest  wprowadzenie sklepu internetowego, który pozwoli klientom na zakup online. Docelowo sklep również będzie zawierał  moduły i akcesoria  potrzebne do montażu oświetlenia sufitowego,  oraz innych form oświetlenia led.

Specyfika techniczna serwisu:

Strona wyglądem przypomina poniekąd tradycyjną witrynę zrobioną w technologii Flesh, jednakże aktualnie  opiera się wyłącznie na html, php, css oraz plikach graficznych. Witryna posiada lewostronne menu oraz 3 banery obrazkowe w centralnej części, których podstawowym celem, oprócz aspektów estetycznych, jest także ułatwienie nawigacji w serwisie. Strona zwiera także liczne galerie zdjęć prezentujących wykonane przez firmę projekty np. wykonane przez nasze przedsiębiorstwo oświetlenie sufitowe w  pomieszczeniach i lokalach prywatnych oraz publicznych. Szata graficzna w miarę możliwości nawiązuje do tematyki oświetlenia led i oświetlenia sufitowego, a przynajmniej taki był podstawowy zamysł by w jakiś sposób widz oglądając stronę miał od razu wizję przedstawiającą jak wygląda to oświetlenie sufitowe. Efekt ten staraliśmy się uzyskać głównie przez liczne zdjęcia i oraz inne elementy graficzne zwierające wewnątrz różne zdjęcia przedstawiające oświetlenie sufitowe.

Oświetlenie sufitowe - firma www.OswietlenieLED.info - Softmaster, 9.3 out of 10 based on 4 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Comments are closed.