Photo Art Studio – gwarancja udanych zdjęć ślubnych

Opublikowane Maj 12 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)

Sesja zdjęciowa na wieczną pamiątkę, każda Para Młodych o tym marzy. Przed obiektywem dobrego fotografa nie ucieknie żadna cenna i warta uchwycenia chwila. Na zdjęciach ślubnych często można zobaczyć każdy niepowtarzalny moment, tak jak np.poprawianie sukni ślubnej przez pannę młodą czy ocieranie łez przez rodziców, wzruszenie bliskich. Zdjęcia przedstawią wszystkie kulminacyjne momenty, zakładanie obrączek, pierwszy taniec, składanie życzeń, wręczanie prezentów, oczepiny. Wszystko da się zatrzymać.

Poza zdjęciami weselnymi można dodatkowo zamówić zdjęcia w plenerze lub studio. Modne miejsca do pozowania w Warszawie to Starówka, Wilanów, Łazienki Królewskie. Takie sesje organizuje się często w czasie ślubu lub kilka dni po ślubie, każda pora jest dobra. Oświetlenie jest niezwykłe istotne i tu trzeba zaufać swojemu fotografowi .
Dobrym dodatkiem w usługach fotograficznych jest stylista, który zadba o nienaganny wygląd, ułoży włosy. Kilkadziesiąt do kilkuset zdjęć przeważnie mamy w kolorze, czarno-białe, czy sepia. Zdjęcia ślubne są oprawiane w piękne albumy. Fotografowie używają profesjonalny sprzęt-aparat cyfrowy, a zdjęcia trafiają do Państwa Młodych zgrane na cd. Nowożeńcy mogą zamówić podziękowania, są to zdjęcia Młodej Pary z podziękowaniem za udział w ich uroczystości. Nowożeńcy niestety ponoszą kolejne koszty takiej przyjemności.

Photo Art Studio - gwarancja udanych zdjęć ślubnych, 5.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.