RedRoot – Bezpieczne Pogotowie Komputerowe ?

Opublikowane Wrzesień 11 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)

Czy Pogotowie Komputerowe może być bezpieczne ?

Wyobraź sobie sytuację. Psuję Ci się komputer, uruchamiasz wyszukiwarkę wpisujesz „Pogotowie komputerowe Wrocław”. W linkach sponsorowanych Google, pojawiają się wyniki na samej górze. Dzwonisz, ktoś przyjeżdża, naprawia Twój komputer robiąc na nim rzeczy o których tak na prawdę nie masz pojęcia.

To scenariusz standardowy dla sytuacji kiedy psuje się nam komputer, a nie mamy nikogo znajomego kogo mogli byśmy akurat poprosić o pomoc. Większość ludzi nie zastanawia się nad tym kogo wpuszcza do domu.

W tym czasie może wykraść Twoje ważne dane, wykorzystać je później do niecnych celów. Cyberpezestępczość, o tym słyszy się co dziennie. Puste konta, szantaże, kradzież projektów, ośmieszanie innych w Internecie. Poza tym zwykła kradzież naszego mienia, kiedy ktoś przyszedł do nas widział co i gdzie mamy.

Jest na to sposób, korzystaj jedynie z usług firm. Które posiadają na swojej stronie adres siedziby, nr NIP, Regon itp dane. Które nie koniecznie są najtańsze, a wiarygodne. Z których usług skorzystasz jeszcze nie jeden raz nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo.

Firma RedRoot w przypadku gdy prace serwisowe wymagają wglądu w prywatne dane, podpisuję z klientem klauzulę poufności. Zapewnia to klientowi bezpieczeństwo, oraz szybkie dochodzenie swoich praw w przypadku naruszenia prywatności danych.

Pamiętaj bezpieczeństwo Twoich danych to bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Zapraszamy do korzystania z usług serwisowych firmy RedRoot z Wrocławia, w zakresie pogotowia komputerowego, jak i Stałej Obsługi Informatycznej Firm i Instytucji.

RedRoot - Bezpieczne Pogotowie Komputerowe ?, 3.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.