Ubezpieczenia – zbędny luksus czy wymóg dzisiejszych czasów?

Opublikowane Lipiec 13 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 1.5/10 (2 votes cast)

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego ubezpieczyciela i kończy Ci się właśnie z nim umowa to jest to najlepsza pora aby odwiedzić biuro Allianz we Wrocławiu, które oferuje najlepsze na rynku ubezpieczenie za przystępną cenę. Jeśli szukasz polisy OC lub AC idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb to znajdziesz ją właśnie u nas.
Co wyróżnia biuro Allianz Wrocław spośród innych ubezpieczycieli? Przede wszystkim profesjonalne doradztwo, poparte długoletnim doświadczeniem, nastawione na indywidualne potrzeby naszych klientów. Allianz Wrocław to również gwarancja wypłaty odszkodowania w możliwe jak najkrótszym czasie, przy jednoczesnym uproszczeniu procedur, tak abyś nie musiał długo czekać na swoje pieniądze.
Dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych zniżek.

Jeśli wykupisz OC w Allianz Wrocław możesz liczyć na przykład na 55% zniżki za bezszkodową jazdę w przeciągu ostatnich 5 lat, a za każdy kolejny bezszkodowo przejechany rok zyskujesz dodatkowe 10 %. Oprócz tego oferujemy Państwu dodatkowe ulgi miedzy innymi w przypadku posiadania: dzieci do lat 10, pojazdu zasilanego gazem LPG czy też pojazdu fabrycznie nowego. Ponadto w naszej ofercie mamy również specjalne zniżki dla osób wykonujących określone zawody.
W Allianz Wrocław masz także możliwość wykupienia polisy AC, która obejmuje szereg uszkodzeń, w tym także uszkodzenia dokonane przez osoby trzecie. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących oferowanych przez nas produktów wystarczy odwiedzić biuro Allianz Wrocław, w którym nasi doradcy odpowiedzą Państwu na każde pytanie.
Pamiętaj, że wykupując ubezpieczenie OC i/lub AC w Allianz Wrocław oszczędzasz czas i pieniądze, a zyskujesz pełen komfort i bezpieczeństwo, ponieważ masz pewność, że Twój majątek jest odpowiednio chroniony. Nie zwlekaj więc dłużej z wyborem nowego ubezpieczyciela. Odwiedź nasze biuro i przekonaj się, że Allianz Wrocław to strzał w dziesiątkę.

Ubezpieczenia - zbędny luksus czy wymóg dzisiejszych czasów?, 1.5 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Firmowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.