Centrum gier MMO

Opublikowane Wrzesień 23 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.5/10 (2 votes cast)

Jeszcze 5 lat temu gry mmorpg nie były tak znane jak jest teraz.

Wcześniej królowały gry RPG, grając w singleplayera w takie gry jak chociażby słynna gra Diablo II firmy Blizzard Entertaiment. Jednak gra samemu z komputerem się z czasem nudzi, bot jest przewidywalny. Dlatego też wraz z wzrostem internetu w domach zaczął się wysyp gier tworzonych po to aby grać po sieci, dalej z botami ale dodatkowo z ludźmi.

Takimi grami są właśnie gry mmorpg czyli massive multiplayer online role playing games.

Wśród nich znajdziesz takei tytuły jak World of Warcraft, w skrócie WoW – najbardziej popularna w tym gatunku gra, w której na chwilę obecną jest zarejestrowanych ponad 10 milionów graczy!

Kolejną grą w która gra dużo naszych rodaków to Silkroad Online. Gra toczy się w starożytnych Chinach, w tak zwanym jedwabnym szlaku. Niestety grę opanowały boty, które skutecznie psują tą grę. Ja czekam na nową grę, która ma się ukazać na początku przyszłego roku, a jej nazwa to Aion Online. Producentem jest NCSoft- czyli gwarant dobrej zabawy jak chociażby Blizzard.

Czy pobije słynnego WoW`a?

Tego nie wiem, ale gra będzie na pewno niesamowicie ciekawa. No to tylko czekać na nowy rok pozostaje!

Centrum gier MMO, 4.5 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Hobbistyczne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.