Darmowe mp3

Opublikowane Maj 20 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/10 (2 votes cast)

Wiele osób poszukuje nowych, wygodnych sposobów na pobieranie muzyki z internetu. Z myślą o takich ludziach został stworzony serwis internetowy TwojaNuta.pl.  Fenomen serwisu polega na wykorzystaniu systemu, który pozwala na wygodne wyszukiwanie piosenek w formacie mp3. Serwis staje się coraz bardziej popularny ze względu na prostotę obsługi i szybkość działania. Znajdujące się na stronie darmowe mp3 użytkownicy mogą słuchać na stronie i pobierać. Wszyscy użytkownicy mogą korzystać z serwisu całkowicie za darmo.

Wyszukiwarka mp3 działa na zasadzie indeksacji zasobów z różnych serwerów przechowujących pliki. Informacje o każdym odnalezionym pliku są zapisywane w bazie danych, dzięki czemu użytkownicy nie muszą przeszukiwać masy stron, lecz wszystkie darmowe mp3 znajdą w jednym miejscu. Takie rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi możliwościami, np. tworzeniem playlist, czy też kategoryzacją utworów.

Serwis jest na bieżąco dynamicznie rozwijany. Brane są pod uwagę opinie, oraz propozycje użytkowników, gdyż serwis jest tworzony z myślą o nich.

Darmowe mp3, 5.0 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , , ,

Opublikowane w kategorii: Hobbistyczne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.