Diablo 3

Opublikowane Wrzesień 20 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.5/10 (2 votes cast)

Na oficjalnej imprezie Blizzarda w Paryżu – Worldwide Invitational 2008 ogłoszona została wiadomość na którą wielu Diablomaniaków czekało od bardzo dawna: Diablo3 jest już w przygotowaniu!

Ostateczny termin wydania gry nie jest jeszcze znany. Prognozy amerykańskich magazynów o grach przewidują, że nastąpi to nie wcześniej niż za rok. Fakty, które już znamy świadczą o tym, że naprawdę jest na co czekać.
Diablo3 w przeciwieństwie do dwóch poprzednich wersji tej serii wykonana zostanie w postaci pełnego 3D. Nie zrezygnowano jednak z jakże typowego dla całej seri Diablo rzutu izometrycznego. W gameplayu przedstawione zostały dwie klasy postaci: znany wszystkim Barbarzyńca i nowa postać: Witch Doctor (czarownik, szaman). Docelowo klas ma być 5. Nowością jest także możliwość wyboru male lub female każdej postaci.
Najbardziej radykalną zmianą w stosunku do poprzednich części „Diabełka” wydaje się być możliwość resetowania drzewka statystyk danej postaci. Nie jest to jednak wiadomość oficjalnie potwierdzona, więc na razie można spokojnie włożyć ją do szuflady z napisem „plotki” :-). Tryb Multi tak jak do tej pory będzie rozgrywany na platformie Battle.net i co ważne nie będzie wymagał opłacenia abonamentu. Więcej szczegółów na stronie Blizzarda.
Także dzisiaj swoją premierę ma nasz nowy serwis poświęcony grze Diablo 3. Naszym celem będzie informowanie na bieżąco o wszystkim co związane z grą i ze światem Diablo3. W miarę rozwoju serwisu i jego rozbudowy pojawiać się będą kolejne artykuły, newsy, grafiki. Już teraz zapraszamy do odwiedzania strony

Diablo 3, 4.5 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Hobbistyczne

Comments (1)

 

  1. diablo3 pisze:

    A gra Diablo 3 już po nowym roku!
    Dobrze że nie ma zbyt dużych wymagań sprzętowych więc pójdzie nawet na laptopie.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.