Domy atrakcyjne dla rodzin

Opublikowane Sierpień 3 2011


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)

Młode rodziny coraz rzadziej interesują mieszkania na sprzedaż. Ceny mieszkań niejednokrotnie osiągają podobnych cen do domów.

Perspektywa posiadania domy na sprzedaż za niewielką dopłatą sprawia, iż coraz więcej rodzin posiadających potomstwo wybiera tą opcję.

Państwo Rybaccy zakupili niedawno dom na podwarszawskiej działce. Co spowodowało taką decyzję?

Anna Rybacka: posiadamy czwórkę dzieci, a mieszkanie z taką gromadką w trzypokojowym mieszkaniu w bloku nie jest łatwe. Przede wszystkim z powodu tego, iż mieliśmy bardzo mało przestrzeni życiowej. Nasze dzieci mają od sześciu do czternastu lat. Co za tym idzie każde ma inne potrzeby. Najstarsza Marysia chodzi do szkoły, potrzebuje podczas odrabiania lekcji atmosfery ciszy i spokoju, młodsze Zenon, Basia i Radek przestrzeni do zabawy i snu podczas dnia.

Owszem zaleta mieszkania w bloku była mała odległość do szkoły, przedszkola. Jednakże życie w rodzinie, w której nie ma konfliktów spowodowanych zbyt małym metrażem nieruchomości jest o wiele więcej warte.

Domy atrakcyjne dla rodzin , 3.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Comments are closed.