Metin2 – Action MMORPG

Opublikowane Maj 10 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 3.0/10 (2 votes cast)

Szukasz gry mmorpg w jakiej będziesz mógł grac wraz z dużą społecznością Polskich graczy? Jeżeli „TAK” to dobrze trafiłeś bowiem Metin2 to gra action mmorpg w orientalnym stylu, wydana w Polsce w połowie 2007 roku.

Od tego czasy gra szybko zyskiwała na popularności, do tego stopnia, że w samej Europie zanotowano niedawno 7 milionów aktywnych kont graczy. Swój duży udział mieli w tym Polacy.

W grze wcielasz się w szamana, wojownika, sure lub ninje jakim zamieszkujesz jedno z trzech królestw. Gra należy do prostych przez co obcowanie z nią nie wymaga dużej wiedzy, podstawowych informacji możecie zaczerpnąć zarówno na forum gry jak i stronie fanów.

Na naszej stronie znajdziesz obszerną recenzję napisaną przez naszą redakcję, recenzję jaka trafiła na płytkę magazynu CD-Action. Ponadto opowiadania graczy i wiele poradników w skład jakich wchodzą opisy przedmiotów, broni, zbroi oraz schematy rozwoju postaci.

Metin2 - Action MMORPG, 3.0 out of 10 based on 2 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.