Papilotki cukiernicze

Opublikowane Wrzesień 10 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.5/10 (4 votes cast)

Dzisiaj prezentujemy sklep sprzedający wyroby dla cukiernie takie jak papilotki od babeczek, elementy dekoracyjne do wypieków i inne tego typu produkty. Jednym z głównych produktów, cieszącym się dużą popularnością są papilotki. Kupowane są one nie tylko przez firmy cukiernicze, ale także przez indywidualnych klientów – głównie panie pasjonujące się pieczeniem w domowych warunkach.

Nazwa papilotki może być poniekąd myląca ponieważ kojarzą się one raczej z kręceniem włosów niż z pieczeniem i niewiele osób wie, że ten produkt się właśnie tak nazywa, ale w miarę upływu czasu staje się coraz popularniejszy. Papilotki to papierowe foremki, w których wypieka się babeczki i muffiny.

W prezentowanym sklepie papilotki są dostępne w różnych kolorach i kształtach, a także w różnych rozmiarach z różnym przeznaczeniem. Oczywiście nie kupuje się ich pojedynczo są pakowane po 100 lub 1000 sztuk. Po sto sztuk papilotki kupują raczej klienci indywidualni, a po tysiąc już przedsiębiorstwa. Oferta jest przygotowana pod klientów z obydwu grup. Opakowanie po sto sztuk kosztują średnio ok 3 zł, także nie jest to spory wydatek i dostępny nawet dla niezamożnych pasjonatów domowego pieczenia.

Papilotki cukiernicze, 4.5 out of 10 based on 4 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.