Portal łuszczycowy

Opublikowane Październik 19 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Serwis dotyczący jednej z najczęściej występujących chorób skóry – łuszczycy. Jest to choroba dziedziczna o podłożu genetycznym i występuje u 1-3% społeczeństwa. Portal skierowany jest do osób dotkniętych tą chorobą, ich bliskich oraz wszystkich, którzy mają jakikolwiek kontakt z tą chorobą skóry.  W serwisie można znaleźć nie tylko podstawowe informacje na temat łuszczycy jak jej istota, charakterystyka, objawy czy rodzaje. Szczególnie duży nacisk położono na przedstawienie metod leczniczych stosowanych w łuszczycy.

Wśród tradycyjnych metod leczenia łuszczycy można wyróżnić cztery:

  • leczenie zewnętrzne (miejscowe),
  • fototerapia,
  • leczenie ogólnoustrojowe,
  • leczenie biologiczne.

O wszystkich z tych metod można przeczytać na łamach serwisu luszczyce.pl. Na szczególną uwagę zasługuje leczenie biologiczne, które jest stosunkowo nowoczesnym rodzajem leczenia i w wielu przypadkach łuszczycy bardzo skutecznym.

Ponadto w serwisie można znaleźć opisy lekarstw, środków nawilżających i natłuszczających, a także innych preparatów leczniczych i wspomagających leczenie łuszczycy (w tym także nietypowych, jak zioła czy suplementy diety). Dodatkowo istnieje możliwość dodawania opinii na temat skuteczności tych specyfików, także każdy może wyrazić swoje zdanie i tym samym pomóc innym chorym w wyborze preparatów, które mogą pomóc w ich przypadku.

Treści w portalu przedstawione są w sposób przystępny dla każdego. Trudne pojęcia medyczne stosowane są w ostateczności, a w razie zastosowania takowych można znaleźć też ich wytłumaczenie.


Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.