Regeneracja belek – na czym polega?

Opublikowane Lipiec 8 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 2.7/10 (3 votes cast)

Regeneracja belki nazywamy wymianę uszkodzonych elementów belki na nowe (czopy, łożyska, uszczelniacze ,tuleje met-gum poprzecznicy) lub regenerowane (doprowadzone do stanu fabrycznego). W naprawie używane są jedynie nowe, oryginalne części producentów francuskich.

Oczywistą sprawą podczas naprawy belki jest wymiana na nowe czopów belki i łożysk z uszczelniaczami, ale nie tylko to jest istotą naprawy belki.

Bardzo często pomijane z braku wiedzy (w warsztatach ogólnych) lub możliwości naprawy, są uszkodzenia gniazd łożysk, osadzeń mocowań drążków stabilizatora, samych mocowań i drążków stabilizatora, a to ma ogromny wpływ na trwałość naprawy. Dlaczego tak się dzieje? Otóż nowe czopy i łożyska belki są dostępne jako części zamienne i nie są stosunkowo drogie, ale już uszkodzone elementy tylnej belki gdzie osadzone są łożyska (wahacze, rury) znacznie podnoszą koszt naprawy w przypadku chęci ich wymiany na nowe.

Nasza firma naprawę wykonuje profesjonalnie, a belka wraca do stanu fabrycznego. Można na nich przejechać od 70 tys. do 100 tys. km.

Nasza firma zajmuje się od 2002 roku tylko i wyłącznie regeneracją tylnych belek w samochodach Peugeot, Citroen oraz Renault w modelach:

Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER

Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO

Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19

W tym czasie naprawiliśmy blisko 10000 belek. Posiadamy park maszynowy, specjalistyczny sprzęt, którego używa wykwalifikowana i doświadczona kadra, dlatego naprawa u nas to pewność wysokiej jakości.

Regeneracja belek - na czym polega?, 2.7 out of 10 based on 3 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.