Skrzynka narzedziowa master

Opublikowane Luty 14 2010


Adres strony: dikel.pl
Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.7/10 (9 votes cast)

Praktycznie każdy z majsterkowiczów, hobbistów czy też profesjonalistów nie raz marzył o uniwersalnym pojemniku, w którym mógłby trzymać swoje narzędzia oraz różne podzespoły. O skrzynce, w której można byłoby skutecznie posegregować wiele elementów, od tych najdrobniejszych do dużych i którą można zabrać ze sobą do klientów. O skrzynce która byłaby na tyle przestronna, żeby pomieścić mnóstwo niezbędnych rzeczy a jednocześnie na tyle poręczna, żeby mieć ją zawsze przy sobie.
Skrzynki narzędziowe z serii master są właśnie takimi pojemnikami.
Skrzynka master
Skrzynki z tej linii posiadają wewnątrz praktyczną tackę dzięki, której idealnie można uporządkować wszystkie rzeczy. Dodatkowo w korpusie znajdują się trzy szufladki, wyposażone w zabezpieczenia przed samo wysunięciem. Każda z szufladek została podzielona na dziesięć przegród o dwóch rozmiarach. Pojemność głównej komory to trzynaście litrów.
Skrzynka master otwarta

Skrzynka narzędziowa master jest wyposażana w trzy różne pokrywy, co daje dodatkową możliwość wyboru i dopasowania narzędzia do własnego zapotrzebowania.

Kolejnym typem jest skrzynka master basic – posiadająca prostą pokrywę, bez dodatkowych elementów, jej konstrukcja pozwala przede wszystkim na zwiększenie przestrzeni w głównej komorze.
Skrzynka narzędziowa master basic metal

Skrzynka master profi – posiada pokrywę wyposażoną w dwa praktyczne, wyjmowane organizery, w których dodatkowo da się umieścić najdrobniejsze elementy. Sortowniki te posiadają pięć komór, a możliwość ich wyjęcia ułatwia pracę. Nie trzeba kłaść na stoliku całej skrzynki, czy też schylać się do niej, żeby wybrać odpowiednią część z organizera. Po wyjęciu sortownika z pokrywy, można go używać jako oddzielnego i zupełnie samodzielnego pojemnika na drobne rzeczy.
Skrzynka narzędziowa master profi metal

Skrzynka master premium – posiada pokrywę mieszczącą wbudowany organizer z przeźroczystym zamykaniem. Sortownik w wieku składa się z siedmiu komór różnych rozmiarów, w tym jedna z nich została wyposażona w trzy wyjmowane przegrody. Możliwość regulacji komory pozwoli na dostosowanie jej do Twoich potrzeb.
Skrzynka narzędziowa master premium metal

Skrzynki narzędziowe master zostały wyposażona w dwa wytrzymałe metalowe zapięcia oraz ucho umożliwiające założenie kłódki.

Sklep Internetowy DIKEL

Skrzynka narzedziowa master, 5.7 out of 10 based on 9 ratings
Dodatkowe informacje :

Firma "DIKEL" została założona w 2009 roku, od początku zajmuje się przede wszystkim sprzedażą wysyłkową i handlem za pomocą serwisów internetowych. Oprócz oferowanych w naszym sklepie internetowym www.dikel.pl w stałej sprzedaży produktów takich jak: skrzynki narzędziowe, skrzynki warsztatowe, pojemnik magazynowe, kuwety warsztatowe i magazynowe, organizery warsztatowe, skrzynki ogrodowe, szufladki warsztatowe, pojemniki monterskie, pojemniki wielofunkcyjne, walizki na elektronarzędzia, wiadra i kastry budowlane, realizujemy również zamówienia pod zlecenia. Posiadamy dużą bazę dostawców i firm współpracujących, dzięki temu jesteśmy w stanie sprowadzić produkt na życzenie w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki polityce firmy, której głównym celem jest zadowolenia i satysfakcja klienta, pomimo niedługiego okresu działalności zdobyliśmy wielu stałych nabywców i zrealizowaliśmy setki zamówień. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, szybką dostawę i szeroką gamę produktów oraz kolorystyki. U nas bardzo tanio wyposażysz swój warsztat, magazyn, sklep, hurtownię, uporządkujesz narzędzia i zaprowadzisz porządek ze wszystkimi drobnymi i większymi elementami. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, klienci otrzymują informację na każdym etapie realizacji zamówienia. Pracownicy naszej firmy służą fachową poradą, chętnie również udzielą szczegółowych informacji na temat wybranych produktów. Firma "DIKEL" to gwarancja udanych zakupów.

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.