Skrzynka narzedziowa master

Opublikowane Luty 14 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.7/10 (9 votes cast)

Praktycznie każdy z majsterkowiczów, hobbistów czy też profesjonalistów nie raz marzył o uniwersalnym pojemniku, w którym mógłby trzymać swoje narzędzia oraz różne podzespoły. O skrzynce, w której można byłoby skutecznie posegregować wiele elementów, od tych najdrobniejszych do dużych i którą można zabrać ze sobą do klientów. O skrzynce która byłaby na tyle przestronna, żeby pomieścić mnóstwo niezbędnych rzeczy a jednocześnie na tyle poręczna, żeby mieć ją zawsze przy sobie.
Skrzynki narzędziowe z serii master są właśnie takimi pojemnikami.
Skrzynka master
Skrzynki z tej linii posiadają wewnątrz praktyczną tackę dzięki, której idealnie można uporządkować wszystkie rzeczy. Dodatkowo w korpusie znajdują się trzy szufladki, wyposażone w zabezpieczenia przed samo wysunięciem. Każda z szufladek została podzielona na dziesięć przegród o dwóch rozmiarach. Pojemność głównej komory to trzynaście litrów.
Skrzynka master otwarta

Skrzynka narzędziowa master jest wyposażana w trzy różne pokrywy, co daje dodatkową możliwość wyboru i dopasowania narzędzia do własnego zapotrzebowania.

Kolejnym typem jest skrzynka master basic – posiadająca prostą pokrywę, bez dodatkowych elementów, jej konstrukcja pozwala przede wszystkim na zwiększenie przestrzeni w głównej komorze.
Skrzynka narzędziowa master basic metal

Skrzynka master profi – posiada pokrywę wyposażoną w dwa praktyczne, wyjmowane organizery, w których dodatkowo da się umieścić najdrobniejsze elementy. Sortowniki te posiadają pięć komór, a możliwość ich wyjęcia ułatwia pracę. Nie trzeba kłaść na stoliku całej skrzynki, czy też schylać się do niej, żeby wybrać odpowiednią część z organizera. Po wyjęciu sortownika z pokrywy, można go używać jako oddzielnego i zupełnie samodzielnego pojemnika na drobne rzeczy.
Skrzynka narzędziowa master profi metal

Skrzynka master premium – posiada pokrywę mieszczącą wbudowany organizer z przeźroczystym zamykaniem. Sortownik w wieku składa się z siedmiu komór różnych rozmiarów, w tym jedna z nich została wyposażona w trzy wyjmowane przegrody. Możliwość regulacji komory pozwoli na dostosowanie jej do Twoich potrzeb.
Skrzynka narzędziowa master premium metal

Skrzynki narzędziowe master zostały wyposażona w dwa wytrzymałe metalowe zapięcia oraz ucho umożliwiające założenie kłódki.

Sklep Internetowy DIKEL

Skrzynka narzedziowa master, 5.7 out of 10 based on 9 ratings
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.