Szafkowe filtry wody

Opublikowane Lipiec 29 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)

Dezynfekcja wody to proces kilkuetapowej filtracji wody, którego celem jest doprowadzenie tej wody do pożądanych własności fizykochemicznych oraz bakteriologicznych. W procesie dezynfekcji wody używa się zarówno zjawiska fizykochemiczne (wymiana jonowa, utlenianie, koagulacja) jak i zjawiska mechaniczne (separacja). Zwyczajna woda po obróbce na filtrach może spełniać bezlitosne wymagania odnoszące się do czystości wody technicznej jak i spożywczej. Łączną cechą wszelkich filtrów do wody jest to, że są to urządzenia przepływowe. Zależnie od tego jaki parametr wody surowej chce się poprawić należy zachować dobre wartości szybkości przepływu wody przez filtr (inne na przykład dla filtrów odżelaziających oraz lamp UV).

W tej chwili filtry wody spotyka się w blokach, domach, przedsiębiorstwach produkcyjnych, biurach czy też ośrodkach badawczych. Różnią się one efektywnością, wielkością, przeznaczeniem i naturalnie ceną. Bardzo często by zyskać pożądany efekt dezynfekcji wody praktykuje się szeregowe powiązanie filtrów do wody. W takim ciągu technicznym wszystkie z członów odpowiadają za oczyszczanie wody pod kątem danego parametru (np. filtr mechaniczny – usuwanie korozji, piachu itp., filtr zmiękczający – redukcja twardości itd.). Uzdatnianie wody jest więc procesem stosunkowo złożonym, jednak obecnie już dobrze zbadanym oraz rozwiniętym na ogromną skalę. Błyskawiczny wzrost branży filtrów do wody umożliwił wdrożenie urządzeń filtracyjnych do domków, bloków i biur, dzięki czemu zauważalnie polepszyła się klasa wody, którą spożywamy.

Szafkowe filtry wody, 4.0 out of 10 based on 1 rating
Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , ,

Opublikowane w kategorii: Inne

Comments are closed.