Coaching EN Barcelona- poznaj siebie

Opublikowane Listopad 11 2010


ID, "adres", true); if (!eregi('http://',$obrazek)) $obrazek='http://'.$obrazek; echo 'Adres strony: '.parse_url($obrazek,PHP_URL_HOST).''; echo '


'; ?>

Opis:

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Coaching, czyli trening personalny, to nowoczesna metoda rozwoju osobistego skierowana do wszystkich, którzy pragną wprowadzić w swoim życiu jakąś zmianę.  Coaching, w przeciwieństwie do terapii, nie zagłębia się w przeszłość, tylko kieruje swoją uwagę na przyszłość. Podczas procesu klient przy pomocy coacha uczy się najlepszej dla niego metody osiągnięcia swoich celów. Coach nigdy nie radzi, gdyż zakłada, że to klient jest najlepszym znawcą swojego życia i sam potrafi znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie, czasem tylko potrzebuje wsparcia ze strony coacha. Coaching, podobnie jak terapia krótkoterminowa, trwa od 2 do 6 miesięcy (w zależności od rytmu klienta).

Dotychczas coaching był kojarzony głównie z coachingiem biznesowym, skierowanych do pracowników firm. Jednakże coraz częściej klienci indywidualni również wybierają coaching indywidualny (life albo personal coaching). W takich przypadkach można pracować nad celami związanymi z naszym życiem prywatnych.

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować, czym jest coaching i czy może im pomóc, teraz istnieje możliwość realizacji bezpłatnej sesji przez telefon bądź  skype’a. Nie wahaj się- spróbuj, poznaj siebie!


Dodatkowe informacje :

ID, "info", true); echo $info; ?>

Słowa kluczowe: , , ,

Opublikowane w kategorii: Społecznościowe

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.