Ile kosztuje dobry tekst SEO? Teksty SEO cennik, sprawdzanie unikalności tekstu

Dobrej jakości, poprawnie napisany i interesujący tekst SEO nie powinien być tani. Za jakość się płaci – prawda ta jest znana w każdego rodzaju dziedzinie czy branży. Ile więc konkretnie kosztuje taki tekst?

teksty SEO cennik

Jeśli chodzi o teksty SEO cennik takowych jest naprawdę różny. Wszystko zależy od długości tekstu oraz jego jakości. Najprostsze i najmniej wymagające są tak zwane teksty preclowe. Są one zarazem najtańsze, jednakże ich wartość jakościowa jest nikła. Droższe są tak zwane teksty zapleczowe oraz opisy katalogów. Inna liga to wysokiej klasy teksty na blogi czy artykuły. Każdy z owych rodzajów charakteryzuje się inną ceną. Można się spodziewać, że najdroższe treści będą również napisane najlepiej – nic dziwnego, autor musi poświęcić na tekst dużo czasu, badając temat i starannie go opracowując. Natomiast najtańsze teksty są zazwyczaj pisane masowo i szybko, byleby taki tekst skończyć i szybko przejść do kolejnego. Nie możemy się jednak temu dziwić – gdyby były one lepiej płatne, to z pewnością copywriter przykładałby do niego większą uwagę.

sprawdzanie unikalności tekstu

W każdym rodzaju tekstu jest za to ważna jego unikalność, dlatego też każda treść powinna przejść sprawdzanie unikalności tekstu w specjalnych narzędziach antyplagiatowych.